Počitačové sítě

Instalace počítačových sítí LAN

Na základě vašeho požadavku vám navrhneme optimální řešení vybudování nebo rozvoje vaší počítačové sítě. Součástí našich služeb v oblasti počítačových sítí je:

  • návrh architektury celé sítě
  • návrh, projekční řešení a kompletní montáž kabeláže sítě
  • dodávka serverů, aktivních síťových prvků, stanic a periferií včetně instalace a nastavení potřebného síťového SW
  • zprovoznění celého síťového řešení včetně případného zaškolení uživatelů

Bezpečná internetová řešení

Zabezpečte své internetové komunikaceNaše společnost je v širém okolí známa svou specializací na bezpečné internetové komunikace. Za současného stavu, kdy se internetem nekontrolovaně a masově šíří počítačové viry, různé spyware a poštovní schránky přetékají nejrůznějšími spamy je třeba věnovat nadstandardní pozornost bezpečnosti vašich firemních internetových komunikací. Vybudujeme vám spolehlivé a bezpečné řešení podnikové elektronické pošty, vzdálené VPN přístupy k síti, proxyservery, firewally, spamfiltry a další prostředky pro výkonné a bezpečné internetové komunikace.


Audit vašeho IT

Softwarový audit by měl být základní a nezbytnou evidenci každé organizace, která pomáhá minimalizovat náklady organizace nutné na nákup, obnovu, podporu a údržbu software, zároveň pomáhá zamezit možnosti nelegálního užívání softwarových licencí v organizaci, preventivně chrání organizaci před možnými sankcemi pro porušování softwarových autorských práv a stejně tak pomáhá zamezit případnému poškození či kriminalizaci organizace nezodpovědným zaměstnancem tzv. softwarovým pirátem. 
A toto vše bez detailního a aktuálního přehledu software, který je ve Vaší organizaci instalován, toto není možné zajistit. 
Rádi vám tedy pomůžeme takovou evidenci zavést. Naši odborní pracovníci pomohou provést softwarový audit, vyhodnotit jej a navrhnou vám optimální řešení při dalším nákupu hardware a software.

Systémy pro bezpečné ukládání podnikových dat

Bezpečné ukládání dat se s rostoucí elektronizací podnikových informací stává stále důležitějším prvkem podnikových systémů. Navrhneme a nainstalujeme vám výkonný a bezpečný systém pro centrální ukládání a zálohování vašich podnikových dat, které se v dnešní době stávají tím nejcennějším co podnik má a proto je třeba je účinně chránit.

Antivirová ochrana

Spolehlivá antivirová ochrana je v dnešní době nezbytnou součástí podnikových komunikačních systémů. Pokud už u vás dojde k napadení počítačovými viry, provedeme u vás kompletní odvirování. Rádi vám rovněž navrhneme a nainstalujeme vhodné prostředky ochrany proti počítačovým virům včetně návrhu organizačních způsobů ochrany.

 


Nevíte si rady ?
Raději by jste zadali objednávku telefonicky?
+420 605 160 627

Technická podpora
Technická podpora
+420 605 160 627
+420 556 801 430
info@propojto.cz