Ozvučení budov

Hotelyobchodní domyobrazárnygalerielázeňské ubytovací komplexyadministrativní budovy a v neposlední řadě již i výstavba rodinných domků obvykle zahrnuje poslech kvalitních zvukových nahrávek z digitálních zvukových nosičů nebo satelitních přijímacích zařízení.

100V/100W zesilovače a vnitřního zápustného a venkovních reproduktorů

Sestavy ozvučení tvoří reproduktory nástěnné, vestavné nebo reproboxy, připojené k jedno nebo vícekanálovým zesilovačům se zdroji signálů.

Pro poslech radiových stanic je určen tuner s kvalitní anténou, tuner může být kombinován s magnetofonovým přehrávačem. V současnosti je nejkvalitnějším zdrojem hudebních nahrávek CD přehrávač. Pro veřejné prostory je zpravidla k sestavě připojen i mikrofon a automaty požárních a jiných hlášení. Tradičními výrobci zvukových sestav jsou PHILIPS, BOSE a z domácích výrobců Acoustics TVM. Základním rozdílem domácí a průmyslové sestavy ozvučení je výstupní napětí zesilovačů. Průmyslové rozvody se realizují 100V rozvodem. 

Evakuační rozhlas a ozvučení v sobě skrývá daleko více využití, než by se mohlo na první pohled zdát. Evakuační rozhlas, respektive jeho provoz, je upravován speciální normou ČSN EN 60849, která jasně definuje jeho názvosloví a požadované technické parametry. Evakuační rozhlas se samozřejmě používá v těch případech, kdy je nutné informovat osoby přítomné na určeném prostoru o hrozícím nebezpečí (požáru, chemické havárie, teroristického útoku, apod.). Proto naše společnost doporučuje svým zákazníkům propojit evakuační rozhlas se systémy požární a zabezpečovací signalizace.

Není-li v objektu dle ČSN EN 60849 vyžadován certifikovaný systém EVAC, je vhodné použít systém standardního ozvučení vnitřních i venkovních prostor i mimo stavy jakéhokoliv ohrožení. V tomto ohledu se otevírá celá škála možností, jak ozvučení objektu využít: standardní provozní hlášení, vysílání hudební či reklamní produkce atd.. A to například ve školách, nádražích, letištích, nákupních centrech, sportovních halách, administrativních budovách, ale i v rozsáhlých venkovních průmyslových areálech. V závislosti na velikosti a určení objektu pak naše společnost nabízí poradenské služby pro zvolení nejvhodnější skladby soustavy pro evakuační rozhlas či ozvučení, tzn. počtu mikrofonů, technických parametrů řídící ústředny a zesilovačů, rozmístění reproduktorů apod. To vše tak, aby byla zajištěna dostatečná srozumitelnost, čistota zvuku vysílaného signálu, odpovídající hlasitost a plné pokrytí daného objektu.

Pro evakuační rozhlas a ozvučení objektů vybíráme z produktů s vynikajícími technickými parametry, velkou odolností, dlouhou životností, spolehlivostí, jednoduchou obsluhou a servisem. Instalujeme zejména systémy DYNACORD, BOSCH, HONEYWELL, DEXON a další, v závislosti na požadavcích klienta.

 

Právě se nacházíte: Ozvučení budov
<< předchozí    1 2 3 4 5 6 7     následující >>    [ 21...40 z 124 ]
<< předchozí    1 2 3 4 5 6 7     následující >>    [ 21...40 z 124 ]

Nevíte si rady ?
Raději by jste zadali objednávku telefonicky?
+420 605 160 627

Technická podpora
Technická podpora
+420 605 160 627
+420 556 801 430
info@propojto.cz