Kamerové systémy

Základní informace o kamerových systémech

  Kamerové systémy se principem příliš neliší od běžné videotechniky, kterou doma běžně používáte. Obraz zájmové oblasti snímá kamera, která je propojena se záznamovým zařízením. V praxi kamer bývá zpravidla více a proto záznamová zařízení jsou vybavena vstupy pro více kamer. K záznamovému zařízení může být připojen monitor nebo se k záznamovému zařízení můžete připojit pomocí internetu.

Kamery

  Nabídka průmyslových kamer je v současné době natolik rozsáhlá, že není možné úplně popsat všechny varianty a možnosti v této krátké prezentaci. Nejednodušší a nejlevnější variantou je statická kamera s pevným zabudovaným objektivem pro záznam za denního světla. Další varianty statických kamer jsou kamery s infračerveným přísvitem a nebo s nočním viděním, kdy kameře stačí velmi nízká úroveň světla (laicky řečeno vidí za tmy). Vyspělejší verze statických kamer mají výměnné objektivy, takže si můžete zvolit kameru s potřebnými parametry snímání obrazu (např. počet snímaných řádků) a zvolit objektiv, který vám přiblíží např. 60m vzdálený vjezd do areálu vaší firmy.

  Další úrovní jsou kamery se zoomem, kdy si můžete zájmovou oblast přiblížit nebo oddálit a kamera navíc sama zaostřuje (stejný princip jako u vaší domácí videokamery). Na samotném vrcholu snímacích kamer stojí otočné kamery se zoomem, kterými můžete otáčet do všech směrů a přibližovat si obraz podle libosti. Většina těchto vyspělejších kamer „vidí za tmy“. Dále je možno dělit kamery dle velikosti snímače – stejný princip jako u fotoaparátu. Běžné kamery používají snímač odpovídající cca rozlišení PAL a moderní IP kamery používají snímače o velikosti např. 5Mpix.
Nabídka barevných venkovních kamer nočním přísvitem
Nabídka barevných vnitřních kamer nočním přísvitem


Výhodné kamerové sety se záznamovým zařízením

Záznamové zařízení

  Záznamové zařízení slouží k uložení a archivaci záznamů z jedné či více kamer. Nejběžnějším a nejspolehlivějším záznamovým zařízením je digitální videorekordér. Toto zařízení se vzhledem podobá videorekordéru, který používáte doma, ale má řadu technických odlišností. Především má videorekordér vstupy pro připojení kamer. Počet vstupů se může lišit - 4, 8, 12 příp. jiný počet. Kamery se připojují pomocí kabelů (lze použít i bezdrátový přenos – v takovém případě je k videorekordéru připojen přijímač signálu). Záznam se ukládá na pevný disk (stejně jako v počítači) a podle počtu instalovaných kamer a požadované délky archivace se volí velikost pevného disku. Do některých videorekordérů lze instalovat i více pevných disků a tím zvětšit celkovou úložnou kapacitu.

  Obraz můžete sledovat pomocí monitoru, který je k videorekordéru připojen. Většina videorekordérů je vybavena vstupem pro připojení datové sítě (internetu). Díky tomu, se můžete k videorekordéru připojit z jiného počítače (např. doma sledovat provoz v kuchyni své restaurace). Dále může být videorekordér vybaven DVD mechanikou, kde si vypálíte požadovaný záznam na DVD nosič a USB vstupem pro přenosnou paměť. Ovládání bývá lokalizováno do českého jazyka. Dále můžete přepínat kamery, procházet zpětně záznamy, digitálně zoomovat atd. Nabídka záznamový zařízení.

Ostatní doplňky

  Kamery a záznamové zařízení jsou základními prvky kamerového systému. Sestavu lze doplnit o řadu doplňků nebo vylepšení. Často jsou využívány kryty kamer, které tato citlivá zařízení chrání před povětrnostními vlivy nebo před fyzickou likvidací vandaly. V některých případech je vhodné kamerový systém doplnit halogenovými svítidly, která se zapnou při zjištění pohybu (značný preventivní účinek). Nechcete-li dávat najevo, že víte o nežádoucím pohybu, tak můžete využít infračervené reflektory. Ty přisvětlí scénu kamerám s infračerveným snímáním pomocí světelného spektra, které není viditelné běžně lidským okem. Je-li vhodné snímat i zvuk, může být sestava doplněna o audio prvky. Při instalaci kamerových systémů v obcích se často řeší nutnost překonat kabeláží rušnou vozovku. V těchto případech lze použít prvků k bezdrátovému přenosu video signálu.

Právě se nacházíte: Kamerové systémy
<< předchozí    1 2 3 4     následující >>    [ 1...20 z 75 ]

Špionážní pero 

má zabudovanou barevnou mini kameru, která zaznamenává video nebo fotí ve výborné kvalitě na svoji velikost. Špionážní pero je také vybaveno mikrofonem, integrovanou li-ionovou dobíjecí baterií a interní flash pamětí o velikosti 8GB. Tento nový vylepšený model má ještě kvalitnější video záznam, umí fotit a větší tlačítko pro komfortnější práci s perem.

1198 Kč bez DPH                 Cena 1450 Kč s DPH

špionážní pero HD - zaznamenává barevný obraz i zvuk ve vysoké kvalitě. Je i opravdovým perem na psaní. Představuje nejnovější a njvýkonější model para s kamerou. Model 2012.

1456 Kč bez DPH                 Cena 1762 Kč s DPH

Nenápadné hodiny s budíkem, které kromě svých klasických funkcí plní i funkci skryté kamery, která má mimo jiné i funkci detekce pohybu (nahrává pokud zachytí v zorném úhlu pohyb), druhou možností je nahrávat běžné video se zvukem začínající stisknutím na miniaturním bezdrátovém dálkovém ovladači, který nenápadně skryjete do dlaně a končící opětovným stisknutím ovladače k ukončení nahrávání. Kamera v hodinách je naprosto nenápadná a nerozpoznatelná, takže skvěle plní svůj účel.

1145 Kč bez DPH                 Cena 1385 Kč s DPH

Skrytá HD kamera v klíčence je mini video/audio rekordér + digitální fotoaparát.

900 Kč bez DPH                 Cena 1089 Kč s DPH

Špionážní pero HD - zaznamenává barevný obraz i zvuk ve vysoké kvalitě. Pero je vybaveno stylusem pro ovládání vašich dotykových telefonů a tabletů s kapacitním displejem. Představuje nejnovější a nejvýkonější model pera s kamerou. Model 2012.

1250 Kč bez DPH                 Cena 1512 Kč s DPH

Ochrání fotopast před krádeží a poškozením a navíc garantuje vždy správné nasměrování vložené fotopasti. Upevňuje se vruty za otvory v zadní stěně nebo popruhem a lanovým zámkem pro které jsou připravené průvlaky. Skříňka je vyrobena ze silného ocelového plechu a opatřena kvalitním práškovým lakem.

Vyrobeno v ČR.

689 Kč bez DPH                 Cena 834 Kč s DPH

Dnes již legendární fotopast Ltl Acorn 5210MC s neviditelným přísvitem 940nm, CZ verze. Fotopast bez možnosti odesílání MMS. Záznam na SD kartu.

3289 Kč bez DPH                 Cena 3980 Kč s DPH

Vylepšená verze legendární 5210MM včetně neviditelného přísvitu 940nm a možností odesílání MMS. Zdarma 16GB microSD karta class 10 s redukcí class na SD.

5998 Kč bez DPH                 Cena 7258 Kč s DPH

Ochrání fotopast před krádeží a poškozením a navíc garantuje vždy správné nasměrování vložené fotopasti. Upevňuje se vruty za otvory v zadní stěně nebo popruhem a lanovým zámkem pro které jsou připravené průvlaky. Skříňka je vyrobena ze silného ocelového plechu a opatřena kvalitním práškovým lakem.

Skříňka je vyrobena na zakázku v ČR. Výhodou oproti běžně dostupným čínským skříňkám je předevší jejich bytenost - jsou vyrobeny ze silného plechu, dále jsou navrženy tak, aby měly více vzduchového prostoru - tato výhoda se projeví zejména v zimě, kdy zledovatělý déšť může kameru Vážně poškodit.

Tato skříňka se liší od podobné skříňky Acornu 5210 především otvorem na anténu, která je u vyššího modelu na straně, zatímco 5210 ji má uprostřed.

850 Kč bez DPH                 Cena 1028 Kč s DPH

Nejnovější model - HD, neviditelný přísvit 940nm, odezva jen 0,8s, CZ verze

4490 Kč bez DPH                 Cena 5433 Kč s DPH

Nejnovější model firmy Ltl Acorn, neviditelný přísvit 940nm, posílá foto MMS i do emailu -GPRS,odezva 0,8s, CZ verze

6998 Kč bez DPH                 Cena 8468 Kč s DPH

Full HD kamera CD50F byla vyvinuta pro potřeby policie.Motorizované hlídky ji využívají v autech uchycené na čelním skle nebo palubní desce. Aktivace nahrávání dálkovým ovladáním nebo tlačítkem na kameře.

4149 Kč bez DPH                 Cena 5020 Kč s DPH

Miniaturní rozměry, lehké umístění i ukrytí, nízká hmotnost, odolné hliníkové tělo. • Miniaturní „PINHOLE“ objektiv s širokým úhlem záběru, citlivý mikrofon, CMOS senzor s 2 Mpix - kvalitní obraz. • Snímání v MJPEG s ukládáním přímo v AVI formátu VGA, časová stopa v záznamu.• 2 režimy nahrávání: - ruční spuštění / zastavení tlačítkem - automatické spuštění / zastavení na základě detekce zvuku • Automatická regulace citlivosti, rychlá reakce na změnu světla, použitelnái v šeru, dobrá citlivost (od 1 lx osvětlení). • Zabudovaná lithiová baterie s kapacitou 260 mAh - výdrž cca 1,25 hod. na plnénabití (odběr kamery 120 mA). • Lze nabíjet jak ze sítě, tak z počítače. Připojení k PC pomocí USB (Windows98SE / 2000 / Me /XP / Vista). • Snadné uchycení pro každou aplikaci Vám zajistí sada klipů a držáků (součástíbalení), navíc lze dokoupit sadu pro sportovní využití.

1664 Kč bez DPH                 Cena 2014 Kč s DPH

patří mezi nejvýkonnější sportovní kamery současnosti, nahrává ve vysokém rozlišení full HD (1080p), pořizuje skvělé fotografie o rozlišení až 4000x3000 - 12M*.

Je vybavena 1,5 " barevným monitorem, na němž lze sledovat záběr Full HD kamery či přehrát pořízená videa,

Objektivem lze otočit do obou stran o 90°, celkem o 180° - lze tedy kameru připevnit jak na vrchol helmy tak na jakoukoliv její stranu.

Možnosti upevnění této Full HD sportovní kamery jsou široké, což poskytuje řadu variant jejího využití.

3700 Kč bez DPH                 Cena 4477 Kč s DPH

EYE-02 je bezpečnostní a monitorovací kamera, která komunikuje bezdrátověprostřednictvím GSM sítě.

7041 Kč bez DPH                 Cena 8520 Kč s DPH

Svítilna s kamerou FLVR 100

 • PROFI-svítilnu s vysoce-výkonými LED a se dvěma módy svícení široký kužel (2x1W)/dlouhý paprsek (1x3W - CREE)
 • Vestavěnou digitální kameru se záznamem na vnitřní paměť až 4 GB
 • 2221 Kč bez DPH                 Cena 2688 Kč s DPH

  Klepací senzor k digitálnímu dveřnímu kukátku PHV 1330 Klepací senzor spusti nahrávání návštěvníka při zaklepání na dveře i při Vaší nepřítomnosti. Citlivost 0,125 G.

  Vkládá se do přídavného portu v kukátku.

  549 Kč bez DPH                 Cena 664 Kč s DPH

  Univerzální HD kamera s barevným displejem. Do auta i do ruky jako mini fotoaparát.HD Kamera CEL-TEC P9, je novinkou na světovém trhu - 2012. Vyniká designovým zpracováním. Kovové tělo s plastovými doplňky, kovová, stříbrně lesklá tlačítka, barevný displej téměř po celé zadní ploše.

  Působí elegantně a luxusně.

  Externí vyměnitelná baterie 1000 mAh

  2099 Kč bez DPH                 Cena 2540 Kč s DPH

  Kamera Ocean HD129 je vodotěsná do 5m, s barevný display 2" formát MOV, rozlišení až 1980x1080, foto formát JPEG. Napájení baterií Li-ion, nahrávání na microSDHC až 32GB, Dálkové ovládání, aktivace pohybem (zabezpečení), car black box aktivace (napětím),

   

  4100 Kč bez DPH                 Cena 4961 Kč s DPH

  Sportovní FULL HD kamera na 2m dlouhém kabelu, pomocí kterého je připojena k zaznamenávacímu zařízení s 2" LCD displejem.

  4799 Kč bez DPH                 Cena 5807 Kč s DPH

  Kamera s barevným displejem, video ve formátu MOV, rozlišení až 1980x1080, foto formát JPEG. Napájení baterií Li-ion, nahrávání na microSDHC až 32GB, dálkové ovládání (na kabelu), aktivace pohybem (zabezpečení), car black box aktivace (napětím - nutné dokoupit rozšířené dálkové ovládání).

  4500 Kč bez DPH                 Cena 5445 Kč s DPH

  flexibilní vodotěsné „chapadlo“ kovového provedení délky 1m s, O: 5,5mm
  napájení kamery s rukojetí: 4xAA baterie Zobrazovací a záznamová část „MONITOR + DVR“:

  7317 Kč bez DPH                 Cena 8854 Kč s DPH

  Venkovní barevná kamera s IR 20 m / 650 TV řádků Snímací čip: 1/3''SONY Super HAND CCD II. Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 3,6mm Napájení: 12V DC / 350mA

  1533 Kč bez DPH                 Cena 1855 Kč s DPH

  Venkovní barevná kamera s IR 40 m / 700 TV řádků Snímací čip: 1/3'' CCD SONY EFFIO Rozlišení: 700 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 4-9 varifocalmm Napájení: 12V DC / 350mA

  2647 Kč bez DPH                 Cena 3203 Kč s DPH

  Venkovní barevná kamera s IR 60 m / 700 TV řádků Snímací čip: 1/3' CCD SONY EFFIO Rozlišení: 700 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 4-9mm varifocal Napájení: 12V DC / 350mA

  2931 Kč bez DPH                 Cena 3547 Kč s DPH

  Venkovní barevná kamera s IR přísvitem 40 m / 600 TV řádků Snímací čip: 1/3' CCD SONY SuperHad+CP DSP Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 2.8-12 mm varifocal Napájení: 12V DC / 350mA

  2066 Kč bez DPH                 Cena 2500 Kč s DPH

  Venkovní barevná kamera s IR 60 m / 600 TV řádků Snímací čip: 1/3'' CCD SONY SuperHad+CP DSP Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 4-9mm varifocal Napájení: 12V DC / 350mA

  2530 Kč bez DPH                 Cena 3061 Kč s DPH

  Venkovní barevná kamera s IR přísvitem 60 m / 600 TV řádků Snímací čip: 1/3' CCD SONY SuperHad+CP DSP Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 2.8-12 mm varifocal Napájení: 12V DC /1000mA

  3054 Kč bez DPH                 Cena 3695 Kč s DPH

  Toto zařízení je konstruováno pro nejširší outdoorové použití, přičemž reflektuje moderní způsob života.

  1499 Kč bez DPH                 Cena 1814 Kč s DPH

  17 '' LED Monitor pro kamerové systémy,2xBNC,1xVGA,1xHDMI

  17 '' LED Monitor, Black , 2 x BNC input + 2 x BNC output + 1x VGA + 1 x HDMI + 1x PC audio + 1 x AV audio ,       Color: Black ( front ) / Black ( back ) / Black ( stand ) , button (Silver)  ,   3D comb filter

  6198 Kč bez DPH                 Cena 7500 Kč s DPH

  19 '' LED Monitor pro kamerové systémy,2xBNC,1xVGA,1xHDMI

  19 '' LED Monitor, Black , 2 x BNC input + 2 x BNC output + 1x VGA + 1 x HDMI + 1x PC audio + 1 x AV audio ,       Color: Black ( front ) / Black ( back ) / Black ( stand ) , button (Silver)  ,   3D comb filter

  7025 Kč bez DPH                 Cena 8500 Kč s DPH

  Povedený, cenově dobře dostupný, multimediální LCD panel s úhlopříčkou 21,5 palců a HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Panel dokáže zobrazit až 16,7 milionu barev. Veškerou práci si užijete díky kontrastu až 40 000:1 a velmi dobré odezvě, která činí pouhých 5 ms. Potěší také velmi dobré pozorovací úhly. Panel se k počítači připojuje prostřednictvím rozhraní DVI nebo VGA.

  3719 Kč bez DPH                 Cena 4500 Kč s DPH

  Digitální záznamové zařízení pro 4 kamery,H.264,VGA,CZ,PTZ

  * Samostatný DVR, komprese H.264
  * Vysoce kvalitní zobrazení videa: NTSC 720x480, PAL 704x576 (D1) v reálném čase na displeji
  *  Nahrávání / Hledání záznamu : datum / čas, událost, Manuální, Rozvrh, alarm, pohyb detekce
  v reálném čase nahrávání * Podpora: 120 fps pro NTSC na CIF obrazu (100 fps pro PAL)
  * 4x Nahrávání videa ve stejné době
  * Pentaplex: Live, záznam, přehrávání, zálohování a sítě současně
  * Zálohování: HDD, CD -RW (Varianta: DVD-RW), USB 2.0 a NET podporuje zálohování
  * PTZ ovládání kamery v lokální a vzdálené oblasti
  * E-mailem
  * podpora 3G
  OSD menu v Češtině, Nabídka Network Viewer: * statická, dynamická IP a DDNS, Podpora Internet Explorer a speciální klientský software * vzdálené živé sledování, vyhledávání souborů, zálohování, přehrávání a PTZ ovládání kamery * dálkové konfigurace, upgrade firmware a událostí (Alarm, Motion) Oznámení * Full duplex obousměrný audio přenos

   

  2438 Kč bez DPH                 Cena 2950 Kč s DPH

  Digitální záznamové zařízení pro 8 kamery,H.264,VGA,CZ,PTZ

  * Samostatný DVR, komprese H.264
  * Vysoce kvalitní zobrazení videa: NTSC 720x480, PAL 704x576 (D1) v reálném čase na displeji
  *  Nahrávání / Hledání záznamu : datum / čas, událost, Manuální, Rozvrh, alarm, pohyb detekce
  v reálném čase nahrávání * Podpora: 120 fps pro NTSC na CIF obrazu (100 fps pro PAL)
  * 4x Nahrávání videa ve stejné době
  * Pentaplex: Live, záznam, přehrávání, zálohování a sítě současně
  * Zálohování: HDD, CD -RW (Varianta: DVD-RW), USB 2.0 a NET podporuje zálohování
  * PTZ ovládání kamery v lokální a vzdálené oblasti
  * E-mailem
  * podpora 3G
  OSD menu v Češtině, Nabídka Network Viewer: * statická, dynamická IP a DDNS, Podpora Internet Explorer a speciální klientský software * vzdálené živé sledování, vyhledávání souborů, zálohování, přehrávání a PTZ ovládání kamery * dálkové konfigurace, upgrade firmware a událostí (Alarm, Motion) Oznámení * Full duplex obousměrný audio přenos

  5462 Kč bez DPH                 Cena 6609 Kč s DPH

  Digitální záznamové zařízení pro 16 kamery,H.264,VGA,CZ,PTZ

  * Samostatný DVR, komprese H.264
  * Vysoce kvalitní zobrazení videa: NTSC 720x480, PAL 704x576 (D1) v reálném čase na displeji
  *  Nahrávání / Hledání záznamu : datum / čas, událost, Manuální, Rozvrh, alarm, pohyb detekce
  v reálném čase nahrávání * Podpora: 120 fps pro NTSC na CIF obrazu (100 fps pro PAL)
  * 4x Nahrávání videa ve stejné době
  * Pentaplex: Live, záznam, přehrávání, zálohování a sítě současně
  * Zálohování: HDD, CD -RW (Varianta: DVD-RW), USB 2.0 a NET podporuje zálohování
  * PTZ ovládání kamery v lokální a vzdálené oblasti
  * E-mailem
  * podpora 3G
  OSD menu v Češtině, Nabídka Network Viewer: * statická, dynamická IP a DDNS, Podpora Internet Explorer a speciální klientský software * vzdálené živé sledování, vyhledávání souborů, zálohování, přehrávání a PTZ ovládání kamery * dálkové konfigurace, upgrade firmware a událostí (Alarm, Motion) Oznámení * Full duplex obousměrný audio přenos

  7230 Kč bez DPH                 Cena 8748 Kč s DPH

  Barevná Dome kamera 700 TV řádků / provedení plast Snímací čip: 1/3'' CCD SONY Rozlišení: 700 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 4,9mm Manual Napájení: 12V DC / 150mA

  2476 Kč bez DPH                 Cena 2996 Kč s DPH

  Barevná kamera v plastovém Dome krytu s INFRA Snímací čip: 1/3'' CCD SONY EFFIO Rozlišení: 700 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 4-9mm varifocal Napájení: 12V DC / 350mA

  2571 Kč bez DPH                 Cena 3111 Kč s DPH

  Barevná kamera v Antivandal Dome krytu s infra Snímací čip: 1/3'' CCD SONY cRozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 3,6mm Napájení: 12V DC / 350mA

  1777 Kč bez DPH                 Cena 2150 Kč s DPH

  Barevná kamera v Antivandal Dome krytu s infra 30m
  Snímací čip: 1/3' CCD SONY SuperHAD+CP DSP
  Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux
  Objektiv: 4-9mm varifocal
  Napájení: 12V DC / 350mA

  2390 Kč bez DPH                 Cena 2892 Kč s DPH

  Barevná kamera v Antivandal Dome krytu s infra 50m
  Snímací čip: 1/3' CCD SONY SuperHAD+CP DSP
  Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux
  Objektiv: 4-9mm varifocal
  Napájení: 12V DC / 350mA

  2819 Kč bez DPH                 Cena 3411 Kč s DPH

  Barevná kamera v Antivandal Dome krytu s infra Snímací čip: 1/3' CCD SONY Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 2.8-12mm
  IR noční přísvit 30m
  Napájení: 12V DC / 500mA

  2066 Kč bez DPH                 Cena 2500 Kč s DPH

  pevný disk, HDD, 3.5", SATAII/300, 500MB, 5400ot./min., 32MB cache, přístupová doba 12ms, technologie NCQ

  1529 Kč bez DPH                 Cena 1850 Kč s DPH

  pevný disk, HDD, 3.5", SATAII/300, 1TB, 5900ot./min., 32MB cache, přístupová doba 12ms, technologie NCQ

  1942 Kč bez DPH                 Cena 2350 Kč s DPH

  pevný disk, HDD, 3.5", SATAII/300, 2TB, 5900ot./min., 32MB cache, přístupová doba 12ms, technologie NCQ

  2438 Kč bez DPH                 Cena 2950 Kč s DPH

  Barevná kamera v Antivandal Dome krytu s infra Snímací čip: 1/3'' CCD SONY Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 3,6mm Napájení: 12V DC / 400mA

  1843 Kč bez DPH                 Cena 2230 Kč s DPH

  Barevná kamera v Antivandal Dome krytu s infra Snímací čip: 1/3'' CCD SONY Rozlišení: 600 TVL Min.osvětlení: 0,001 Lux Objektiv: 4-9mm Napájení: 12V DC / 500mA

  2217 Kč bez DPH                 Cena 2682 Kč s DPH

  Úhel dosvitu: 40°
  Dosvit: 130m
  Provozní teplota: -15°C ~ +50°C
  Napájení: DC 12V/2000mA

  Včetně držáku.
  Automatické zapínání podle světla.

  1587 Kč bez DPH                 Cena 1920 Kč s DPH

  Úhel dosvitu: 40°

  Dosvit: 80m
  Provozní teplota: -15°C ~ +50°C
  Napájení: DC 12V/1500mA

  Včetně držáku.
  Automatické zapínání podle světla.

   

  1276 Kč bez DPH                 Cena 1544 Kč s DPH

  Širokoúhlý LCD monitor šetrný k životnímu prostředí, což dokazuje i splněnou emisní normou TCO-03 a velmi nízkou spotřebou 23 W. Monitor disponuje úhlopříčkou 18,5'' s rozlišením 1366 x 768 bodů, a je tak vhodný především pro kamerové systémy a kancelářskou činnost. Vyznačuje se matnou úpravou obrazovky a vysokým dynamickým kontrastem 40000:1, který zaručí nádherné zobrazení plné ostrých a živých barev. Doba odezvy o hodnotě 5 ms značí hladký průběh i vysoce dynamických scén bez nepříjemných duchů. Jas lze nastavit až na 300 cd/m2. Propojení s počítačem zajistí D-sub konektor pomocí dodávaného VGA kabelu. Nechybí možnost přichycení na zeď díky podpoře VESA rozhraní 100 x 100 mm.

  2727 Kč bez DPH                 Cena 3300 Kč s DPH

  20cm kablík, na jedné straně oholený kabel,na druhé straně konektor - protikus napájecí koncovce kamery, vhodné pro připojení 12V výstupu ze zdroje na kabelové rozvody - nemusíte stříhat kabel na kameře a neztrácíte tak záruku na kameru

  22 Kč bez DPH                 Cena 27 Kč s DPH

  20cm kablík, na jedné straně oholený kabel,na druhé straně konektor - protikus napájecí koncovce, vhodné pro připojení 12V výstupu ze zdroje na kabelové rozvody - nemusíte stříhat kabel na zdroji a neztrácíte tak záruku na zdroj

  22 Kč bez DPH                 Cena 27 Kč s DPH

  Vstupní napětí : 230V AC
  Výstupní napětí : 12V DC
  Výstupní proud : 5400mA

  664 Kč bez DPH                 Cena 803 Kč s DPH

  Vstupní napětí : 230V AC
  Výstupní napětí : 12V DC
  Výstupní proud : 2500mA

  304 Kč bez DPH                 Cena 368 Kč s DPH

  Propojovací kabel 20m ,KOAX+NAPÁJECÍ s konektory.
  Ideální pro rychlé instalace jednoduchých systémů.

  397 Kč bez DPH                 Cena 480 Kč s DPH

  Propojovací kabel 30m, KOAX+NAPÁJECÍ s konektory.
  Ideální pro rychlé instalace jednoduchých systémů.

  562 Kč bez DPH                 Cena 680 Kč s DPH

  Propojovací kabel 40m, KOAX+NAPÁJECÍ s konektory.
  Ideální pro rychlé instalace jednoduchých systémů.

  727 Kč bez DPH                 Cena 880 Kč s DPH

  Kamera Brinno HomeWatchCam je vybavena infračerveným senzorem, pomocí kterého zachytí jakýkoli pohyb v jejím detekčním pásu. Stačí jí umístit tak, aby objektiv zachycoval prostředí dveří, a zaznamená pro vás každého nezvaného hosta. Nebo jí nasměrujte například na balkón ke krmítku s ptáčky, ať máte přehled, kdo k vám chodí zobat. Kamera splňuje normu IPX4, takže je voděodolná a můžete jí bez problémů umístit do jakéhokoli venkovního prostředí. Obsahuje unikátní technologii řízení výkonu, která jí umožňuje pořídit na čtyři AA baterie až 50 000 snímků. K provozu nejsou třeba žádné dráty, takže máte při instalaci opravdu volné pole působnosti

  2598 Kč bez DPH                 Cena 3144 Kč s DPH

  Pohybový senzor k digitálnímu dveřnímu kukátku PHV 1330. Pohybový detektor se namontuje nade dveře. Spojení detektoru nade dveřmi s přijímačem v přídavném portu kukátka je bezdrátové a spustí nahrávání při přiblížení návštěvníka ke dveřím do zorného pole senzoru. Úhel směrování detektoru lze nastavit svisle i vodorovně. Reaguje na vzdálenost 5m.

  818 Kč bez DPH                 Cena 990 Kč s DPH

  Palubní kamera Cel-Tec N2 s 1,5" s barevným LCD displejem a fotoaparátem s rozlišením 12Mpix zaznamenává události ve Full HD rozlišení 1080p.

  2798 Kč bez DPH                 Cena 3386 Kč s DPH

  Palubní kamera Cel-Tec N5 s 2.7" s barevným LCD displejem, GPS modulem a fotoaparátem s rozlišením 12Mpix zaznamenává události ve Full HD rozlišení 1080p.

  3998 Kč bez DPH                 Cena 4838 Kč s DPH

  Prodej ukončen.

  Revoluční novinka! Digitální dveřní kukátko Brinno PHV133014 je praktická a vysoce moderní vychytávka, kterou vám budou všichni závidět! Podívejte se, kdo to klepe na dveře zcela novým a skvělým způsobem. Stiskem tlačítka uvidíte, kdo stojí na druhé straně. Přístroj zobrazí čistý obraz na jasném LCD displeji a uloží obrázek na vloženou kartu microSD.

  0 Kč bez DPH                 Cena 0 Kč s DPH

  Inspekční kamera CEL-TEC Pipe Cam 20 profi

  je zařízení určené pro inspekci kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd.

  Zařízení je dodáváno v plastovém army kufru. Zobrazovací jednotka 7“ je umístěna v horním víku.

  20m kabel je obalený skelným vláknem (pružný, pevný). Kabel i kamera jsou vodotěsné.

  Záznam je barevný rozl. 800 x 600.

  Videa lze ukládat na USB flash disk.

  Ovládat zařízení lze jak manuálně tlačítky na monitoru, tak pomocí dálkového IR ovladače.

  Kamera je vybavena safírovou čočkou a regulovatelným přísvitem.

  Soušástí setu je i vlastní napájenní, které zabezpečí chod zařízení na několik hodin.

   

  24631 Kč bez DPH                 Cena 29803 Kč s DPH

  Inspekční kamera CEL-TEC Pipe Cam 20 profi

  je zařízení určené pro inspekci kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd.

  Zařízení je dodáváno v plastovém army kufru. Zobrazovací jednotka 7“ je umístěna v horním víku.

  20m kabel je obalený skelným vláknem (pružný, pevný). Kabel i kamera jsou vodotěsné.

  Záznam je barevný rozl. 800 x 600.

  Videa lze ukládat na USB flash disk.

  Ovládat zařízení lze jak manuálně tlačítky na monitoru, tak pomocí dálkového IR ovladače.

  Kamera je vybavena safírovou čočkou a regulovatelným přísvitem.

  Soušástí setu je i vlastní napájenní, které zabezpečí chod zařízení na několik hodin

   

  23805 Kč bez DPH                 Cena 28804 Kč s DPH

  Inspekční kamera CEL-TEC Pipe Cam 20 profi

  je zařízení určené pro inspekci kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd.

  Zařízení je dodáváno v plastovém army kufru. Zobrazovací jednotka 7“ je umístěna v horním víku.

  20m kabel je obalený skelným vláknem (pružný, pevný). Kabel i kamera jsou vodotěsné.

  Záznam je barevný rozl. 800 x 600.

  Videa lze ukládat na USB flash disk.

  Ovládat zařízení lze jak manuálně tlačítky na monitoru, tak pomocí dálkového IR ovladače.

  Kamera je vybavena safírovou čočkou a regulovatelným přísvitem.

  Soušástí setu je i vlastní napájenní, které zabezpečí chod zařízení na několik hodin.

   

  26258 Kč bez DPH                 Cena 31772 Kč s DPH

  Inspekční kamera CEL-TEC Pipe Cam 40 profi

  je zařízení určené pro inspekci kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd.

  Zařízení je dodáváno v plastovém army kufru. Zobrazovací jednotka 7“ je umístěna v horním víku.

  40m kabel je obalený skelným vláknem (pružný, pevný). Kabel i kamera jsou vodotěsné.

  Záznam je barevný rozl. 800 x 600.

  Videa lze ukládat na USB flash disk.

  Ovládat zařízení lze jak manuálně tlačítky na monitoru, tak pomocí dálkového IR ovladače.

  Kamera je vybavena safírovou čočkou a regulovatelným přísvitem.

  Soušástí setu je i vlastní napájenní, které zabezpečí chod zařízení na několik hodin.

   

  27877 Kč bez DPH                 Cena 33731 Kč s DPH

  Inspekční kamera CEL-TEC Pipe Cam 60 profi - novinka na trhu

  je zařízení určené pro inspekci kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd.

  Zařízení je dodáváno v plastovém army kufru. Zobrazovací jednotka 7“ je umístěna v horním víku.

  60m kabel je obalený skelným vláknem (průměr 9mm). Kabel i kamera jsou vodotěsné.

  Záznam je barevný rozl. 800 x 600.

  Videa lze ukládat na USB flash disk.

  Ovládat zařízení lze jak manuálně tlačítky na monitoru, tak pomocí dálkového IR ovladače.

  Kamera je vybavena safírovou čočkou a regulovatelným přísvitem.

  Soušástí setu je i vlastní napájenní, které zabezpečí chod zařízení na několik hodin.

  Kabel je navinut na robustní cívce s pojízdnými kolečy - průměr cca 1m. Průměr kabelu se liší od pipe cam 20-40 profi. Tento je pevný a široký. Výhodou tohoto typu kabelu je dosah, díky pevnosti jej lze protlačit do značné vzdálenosti. Je opatřen délkovými značkami pro informaci o délce kabelu v rouře.

   

  56167 Kč bez DPH                 Cena 67962 Kč s DPH

  Kompaktní kamerový set navržený pro středně velké výkupny kovů. Odpovídá požadavkům zákona a zároveň zachovává přiměřenou cenu.

  8384 Kč bez DPH                 Cena 10145 Kč s DPH

  Kompaktní kamerový set navržený pro menší výkupny kovů. Odpovídá požadavkům zákona a zároveň zachovává přiměřenou cenu.

  4690 Kč bez DPH                 Cena 5675 Kč s DPH

  Kompaktní kamerový set navržený pro menší a středně velké výkupny kovů. Odpovídá požadavkům zákona a zároveň zachovává přiměřenou cenu.

  5914 Kč bez DPH                 Cena 7156 Kč s DPH

  SD 10 je profesionální sportovní kamera s dálkovým ovládáním. S přibaleným vodotěsným pouzdrem lze používat kameru ve vodě až do hloubky 20m.

  2188 Kč bez DPH                 Cena 2648 Kč s DPH

  SD 10 je profesionální sportovní kamera s dálkovým ovládáním. S přibaleným vodotěsným pouzdrem lze používat kameru ve vodě až do hloubky 20m.

  2188 Kč bez DPH                 Cena 2648 Kč s DPH

  Nová fotopast od prémiové značky UOVision! Zcela neviditelný osvit, GSM modul, jednoduchá obsluha, robustní provedení.

  5400 Kč bez DPH                 Cena 6534 Kč s DPH

  Nová nadějná firma UOvision přináší na světový trh nové fotopasti, které vzbudily velkou pozornost, zejména v Německu, kam byly přednostně dodávány.

  Oproti svým starším konkurentům jako jsou firmy ScoutGuard a Ltl Acorn přináší řadu vylepšení.

  Při návrhu svých fotopastí přejala vše dobré, ale zároveň se vyhnula tomu, co by mohlo ohrozit spolehlivost.

  6700 Kč bez DPH                 Cena 8107 Kč s DPH

  Fotopast UV565 od výrobce UOVision je vybavena IR osvětlením o vlnové délce 940nm širokopásmovým PIR čidlem a možností zaslání snímků do emailové schránky či na mobil. Robustní provedení předurčuje fotopasti UOV pro profesionální nasazení zejména pro ochranu majetku. Fotopasti UOV jsou ale vhodné i pro sledování zvěře. K zabezpečení fotopasti je možno objednat průběžný lanový zámek pro který má tělo fotopasti integrovaný průvlak.

  4500 Kč bez DPH                 Cena 5445 Kč s DPH

  Výkonná univerzální kamera malých rozměrů a nízké hmotnosti s FULL HD 1080p rozlišením, záznamem ve vysoké kvalitě (H.264 kodek) a vysokou výdrží na jedno nabití.

  3999 Kč bez DPH                 Cena 4839 Kč s DPH
  << předchozí    1 2 3 4     následující >>    [ 1...20 z 75 ]

  Nevíte si rady ?
  Raději by jste zadali objednávku telefonicky?
  +420 605 160 627

  Technická podpora
  Technická podpora
  +420 605 160 627
  +420 556 801 430
  info@propojto.cz