Elektroinstalace, inteligentní elektroinstalace

Naše společnost nabízí služby v oblasti silnoproudých a slaboproudých rozvodů.
 • Provádíme rekonstrukce elektroinstalace bytových a průmyslových prostor.
 • Zpracování projektové dokumentace
 • Provádění výchozích a periodických revizních zkoušek.
 • Rekonstrukce stoupaček hlavního domovního vedení.
 • Montáže a revize hromosvodů.
 • Výměnu osvětlení.
 • Rekonstrukce domácích telefonů a videotelefonů.
 • Zajišťujeme výrobu rozváděčů do 1000 V, včetně rozváděčů kompenzačních a rozváděčů pro měření a regulaci.
 • Provádíme návrhy úspor formou energetického auditu.
 • Montáže a zapojení bezpečnostních a přístupových systémů.
 • Dodávky a zapojení kamerových systémů, včetně záznamu a vyřízení všech právních náležitostí.
 • Montáže protipožárních systémů.
 • Kabeláže a dodávky datových sítí
 • Rozvody televizních a satelitních systémů.
 • Inteligentní elektroinstalace INELS

Inteligentní elektroinstalace INELS

Popis systému INELS

INELS® je sofistikovaný systém inteligentní elektroinstalace určený zejména pro spínání, stmívání, měření a regulaci a sledování stavů v objektech.
Výměna informaci se uskutečňuje po datové sběrnici,která prochází celou budovou. Všichni účastníci na sběrnici, tj. aktory (vysílače povelů) a senzory (přijímače povelů), jsou připojeni na tutéž sběrnici a vyměňují si navzájem informace prostřednictvím datových paketů, s nimiž je možné dosáhnout i podmíněných vazeb (např. při otevřeném okně je datový paket zapínající topení neúčinný).
Jednotlivým účastníkům lze přiřazovat funkce (osvětlení zap/vyp, osvětlení stmívat, rolety atd.) a nastavovat jejich provozní parametry.
Systém INELS® je navržen tak, aby dokázal uspokojit požadavky od nejmenších aplikací s dílčím (částečným) řešením elektroinstalace až po řešení rozsáhlých celků vyžadujících automatizaci a komplexnost. Systém je tedy možné využít jak pro rodinné domy, byty, administrativní, prodejní prostory, tak i pro rozsáhlé budovy, či komplexy budov a průmyslovou sféru.


Co INELS® přináší?

V posledních letech je stále zřetelnější trend ke zvyšování pohodlí v obytných budovách. To znamená vybavení domu a nebo bytu nejen kvalitním nábytkem, moderní kuchyní či pěknými obklady v koupelně ... ale rovněž moderní a inteligentní elektrickou instalací, která dokáže dohlédnout na dobrou a efektivní činnost nejen osvětlení, ale i řízení elektricky ovládaných rolet (žaluzií, markýz), na dodržování požadovaného režimu vytápění či chlazení v jednotlivých místnostech, s vazbou na elektronické zabezpečení objektu, s možností centralizovaného lokálního a nebo dálkového zobrazování a řízení zvolených funkcí.

Rozhodně se však nechceme dostat do stadia, kdy budou naše domy přemýšlet za nás, ale chceme si zvýšit komfort vlastního bydlení, mít luxus, nadstandard, cítit se doma příjemně, lze říci „jako doma“ ... to je určitě cílem každého z nás. A při tom Vám mohou komplexní inteligentní řešení Inels opravdu pomoci, protože uživateli přináší:

PŘEHLED
Díky možnosti vizualizovat vybrané funkce na pc, notebooku, pda či dotykovém displeji, může uživatel v reálném čase sledovat a ovládat aplikaci lokálně a nebo vzdáleně prostřednictvím internetu. Ovládání prostřednictvím mobilního telefonu je samozřejmostí.

KOMFORT
Situace, kdy se uživatelem zvolené činnosti vykonávají zcela automaticky je lakává ... Proč si tedy nedopřát takový komfort? K tomu dodejme ovládání prostřednictvím IR dálkového ovladače a také ovládání hlasem.

ÚSPORY
Markantní úspory hledejme v oblasti energií za vytápění. Je-li v budově efektivním způsobem řízeno vytápění, lze dosáhnout energetických úspor až 30%, což zcela určitě není zanedbatelné číslo. Nicméně tento údaj není pouze o vhodné regulaci vytápění, ale také o kvalitní tepelné izolaci budovy, kvalitních oknech a v neposlední řadě o návycích uživatele - často přetopené místnosti.

BEZPEČÍ
Součástí systému je i elektrická zabezpečovací signalizace, jejíž funkce jsou integrovány v řídící jednotce. V tomto případě však bezpečností nemyslíme pouze ochranu majetku, ale také ochranu proti zamrznutí, přetopení, silnému větru ...

AUTOMATIZACI
A opět se vracíme na začátek, kdy Vámi zvolené funkce se budou vykonávat zcela automaticky či na základě jakékoliv události (změna teploty, na základě pohybu) ... To je pravý význam slova automatizace!


Nevíte si rady ?
Raději by jste zadali objednávku telefonicky?
+420 605 160 627

Technická podpora
Technická podpora
+420 605 160 627
+420 556 801 430
info@propojto.cz