Právě se nacházíte: EPS - Protipožární systémy > adresovatelné systémy > ústředny
<< předchozí    1     následující >>    [ 1...3 z 3 ]

Analogová ústředna EPS s možností připojení adresovatelných hlásičů řady 3000, kompaktní 1 smyčka/126 čidel. Základní provedení je skříň s napájecím zdrojem, základní procesovou deskou se vstupy a výstupy Požár, Porucha. Hlídaný výstup na sirénu dle požadavků EN 54, indikační jednotkou a 1 kruhovou smyčkou pro 126 hlásičů. Záložní baterie 2x12V/12Ah jsou umístěny v ústředně. Ovládání ústředny se provádí pomocí dotykové obrazovky. Ústředna obsahuje i další volné pozice pro připojení modulů pro připojení vedlejších panelů, (ve vývoji) . Svým charakterem se ústředna hodí pro menší objekty, u kterých se nepředpokládá možnost dalšího výrazného rozšiřování.

28363 Kč bez DPH                 Cena 34319 Kč s DPH
Analogová ústředna EPS s možností připojení adresovatelných hlásičů řady LOOP 3000. Ústředna je variabilní s možností doplňování dalších smyček. Základní provedení je skříň s napájecím zdrojem, základní procesovou deskou se vstupy a výstupy Požár, Porucha, výstupy na sirénu dle požadavků EN 54, indikační jednotkou a 2 volnými pozicemi pro instalaci karet kruhových smyček pro 126 hlásičů.  Na každou kruhovou smyčku lze připojit až 126 čidel a dalších výstupových prvků (sirény, majáky). Záložní baterie je dle výstavby umístěna buď v ústředně nebo v další skříni vhodných rozměrů. Ústředna obsahuje i další volné pozice pro připojení modulů pro připojení vedlejších panelů, nadstavbového systému a interface pro OPPO. Ústředny lze pomocí síťové karty připojovat do větších celků. Jako další option je možno ústřednu doplnit vestavěnou tiskárnou pro protokolování událostí. Svým charakterem se ústředna hodí pro střední a velké objekty, u kterých se předpokládá možnost dalšího rozšiřování.
22920 Kč bez DPH                 Cena 27733 Kč s DPH

Analogová ústředna EPS s možností  připojení adresovatelných hlásičů řady LOOP 3000. Ústředna je variabilní s možností doplňování dalších smyček. Základní provedení je plochá skříň s napájecím zdrojem, základní procesovou deskou se vstupy a výstupy Požár, Porucha, výstupy na sirénu dle požadavků EN 54, indikační jednotkou a 2 volnými pozicemi pro instalaci karet kruhových smyček pro 126 hlásičů.  Na každou kruhovou smyčku lze připojit až 126 čidel a dalších výstupových prvků (sirény, majáky). Záložní baterie je dle výstavby umístěna buď v ústředně nebo v další skříni vhodných rozměrů. Ústředna obsahuje i další volné pozice pro připojení modulů pro připojení vedlejších panelů, nadstavbového systému a interface pro OPPO. Ústředny lze pomocí síťové karty připojovat do větších celků.  Svým charakterem se ústředna hodí pro střední a velké objekty, u kterých se předpokládá možnost dalšího rozšiřování.

22920 Kč bez DPH                 Cena 27733 Kč s DPH
<< předchozí    1     následující >>    [ 1...3 z 3 ]

Nevíte si rady ?
Raději by jste zadali objednávku telefonicky?
+420 605 160 627

Technická podpora
Technická podpora
+420 605 160 627
+420 556 801 430
info@propojto.cz