Moderní bezdrátové komponenty systému OASiS lze kromě ochrany domů využít i pro jejich automatizaci. Bezdrátové technologie umí ušetřit spoustu práce, poskytují komfort v dálkovém ovládání spotřebičů a předávají důležité informace z místa instalace.

   Spotřebiče v domě můžete ovládat také pomocí mobilního telefonu. Na mobil dostanete formou SMS i hlášení o nejrůznějších stavech v domě. Jediné co potřebujete je GSM ovladač a hlásič DAViD a mobilní telefon, který již jistě máte. Dozvíte se tak např. o výpadku napájení, zaplavení, požáru, přehřátí nebo naopak zamrznutí apod. Odkudkoliv máte svou domácnost pod kontrolou.

   Kouzlo bezdrátové komunikace je především v jednoduché instalaci prvků, které umožňují dálkové ovládání spotřebičů a hlášení stavů a potřeb z různých míst, bez nutnosti složité instalace napájecích a ovládacích kabelů. Zapomenete-li kdekoliv vypínač osvětlení, tlačítko otevírání garážových vrat apod., nemusíte hned sekat do zdí drážku pro kabel, využijete bezdrátové ovladačee a přijímače. Detektor pohybu zařídí automatické rozsvěcení světla při průchodu.

   OASiS umožňuje řídit přístup (otevírat elektrické zámky, garážová vrata, brány apod.). Otevření je možné zadáním číselného kódu, přiložením bezdotykového čipu nebo dálkovým ovládačem (např. z auta). Otevírání je přitom logicky propojeno s funkcí střežení.

Bezdrátově lze také komfortně regulovat topení a dokonce jej i ovládat na dálku mobilem prostřednictvím DAViDa. Pokojové termostaty prostřednictvím přijímačů bezdrátově ovládají kotel nebo jednotlivé topné okruhy.

   Všechny detektory (otevření, pohybu atd.) použité pro automatizaci mohou zároveň zajišťovat i zabezpečení objektu. Využíváte tedy často komponenty, které již máte. OASiS je stavebnice, ze které lze „ušít“ systém doslova na míru.

Právě se nacházíte: Automatizace
<< předchozí    1 2 3     následující >>    [ 1...20 z 57 ]

Univerzální dálkově spínané relé,ovládá zapnout, vypnout a dedy se dá použít na cokoliv. Použití: garážové vrata, vjezdové brány, nebo někeré domácí spotřebiče.

326 Kč bez DPH                 Cena 395 Kč s DPH

Univerzální dálkově ovládáné 4 relé a dedy se dá použít na cokoliv. Použití: garážové vrata, vjezdové brány, nebo někeré domácí spotřebiče.

351 Kč bez DPH                 Cena 425 Kč s DPH

AC-8014 je 14-ti kanálový přijímač signálů z bezdrátových termostatů řady TP-8x pracujících na frekvenci 868 Mhz a sběrnicových termostatů TP-8x. Lze jím efektivně řídit systémy elektrického nebo teplovodního vytápění.

3123 Kč bez DPH                 Cena 3779 Kč s DPH

Přijímač má 2 nezávisle bezdrátově ovládaná relé. Napájí se ze sítě 230V. Do obou relé lze samostatně přiřazovat RC ovládače, termostaty, PG výstupy ústředny, bezdrátové detektory a zvonkové tlačítko kláv. JA-80H.

989 Kč bez DPH                 Cena 1197 Kč s DPH

Přijímač má 2 nezávisle bezdrátově ovládaná reléNapájí se ze sítě 230V. Do obou relé lze samostatně přiřazovat RC ovládače, termostaty, PG výstupy ústředny, bezdrátové detektory a zvonkové tlačítko kláv. JA-80H.

982 Kč bez DPH                 Cena 1188 Kč s DPH

Výrobek je komponentem systému Oasis 80 firmy Jablotron a obsahuje dvě silová relé řízená rádiem a navíc relé pro ovládání oběhového čerpadla. Na výstup relé se na rozdíl od AC-82 spíná přímo 230V z napájecích svorek – viz manuál.

980 Kč bez DPH                 Cena 1186 Kč s DPH

 

Výrobek je komponentem systému Oasis 80 firmy Jablotron a obsahuje dvě silová relé řízená rádiem a navíc relé pro ovládání oběhového čerpadla. Na výstup relé se na rozdíl od AC-82 spíná přímo 230V z napájecích svorek – viz manuál.

Napájí se ze sítě a lze použít k příjmu signálu bezdrátových termostatů řady TP-8x v možné kombinaci:

 

988 Kč bez DPH                 Cena 1196 Kč s DPH

Bezdrátová zásuvka obsahuje jedno nezávislé, bezdrátově ovládané, výkonové relé. Napájí se z elektrické sítě

984 Kč bez DPH                 Cena 1191 Kč s DPH

GD-04 DAVID je univerzální GSM ovládač a hlásič. Poskytuje 2 výstupní silová relé a 4 vstupní svorky. Zařízení lze pohodlně nastavovat pomocí webové nastavovací stránky.

3225 Kč bez DPH                 Cena 3902 Kč s DPH

GD-04T je sestava GSM ovládače určená k dálkovému ovládání topení pomocí SMS příkazů. K jednotce lze přiřadit bezdrátový termostat TP-82 nebo TP-83.

3947 Kč bez DPH                 Cena 4776 Kč s DPH

GD-06 je univerzální GSM komunikátor pro objektovou EZS a automatizační techniku Zařízení plní funkci vícekanálového univerzálního GSM hlásiče a ovladače. Ovládat zařízení je možné pomocí SMS, z webové stránky GSMLINK, prozvoněním ze zadaného telefonu nebo pomocí DTMF volby. Informace o změnách stavu vstupů může být odeslána formou textové SMS až na 8 telefonních čísel. Současně lze na telefonní čísla zavolat a v případě vyzvednutí hovoru lze přes připojenou "handsfree sadu" komunikovat. Zařízení umožňuje datové spojení (GPRS). Lze jej tak využít i pro řízení průmyslových aplikací, automatizovaný sběr dat a podobně.

Ocenění

Grand Prix - 1. Košická Výstavná Spoločnosť - 2005

5372 Kč bez DPH                 Cena 6500 Kč s DPH

Bezdrátový magnetický detektor JA-60N je určen k indikaci narušení objektu otevřením dveří okna apod. Kromě toho má detektor vstupy pro připojení externích snímačů.

889 Kč bez DPH                 Cena 1076 Kč s DPH

Bezdrátový magnetický detektor JA-60N je určen k indikaci narušení objektu otevřením dveří okna apod. Kromě toho má detektor vstupy pro připojení externích snímačů.

Nežádoucí manipulace s výrobkem nebo snaha o jeho odstranění vede k vyslání sabotážního signálu. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.

883 Kč bez DPH                 Cena 1068 Kč s DPH

Detektor JA-60P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.

1145 Kč bez DPH                 Cena 1385 Kč s DPH

Detektor JA-60P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.

Testování snímače usnadňuje automatický testovací režim. Každá nežádoucí manipulace s výrobkem nebo snaha o jeho odstranění vede k vyslání sabotážního signálu. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.

1136 Kč bez DPH                 Cena 1374 Kč s DPH

Pohybový PIR detektor kryje až 112m² podlahové plochy. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Má vstup pro připojení senzoru otevření dveří.

1317 Kč bez DPH                 Cena 1594 Kč s DPH

Pohybový PIR detektor kryje až 112m² podlahové plochy. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Má vstup pro připojení senzoru otevření dveří.

Detektor JA-80P slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Jeho detekční charakteristiku lze měnit použitím alternativní čočky. Odolnost k falešným poplachům je volitelná ve dvou stupních. Detektor komunikuje bezdrátovým protokolem OASiS a je napájen z baterie

1307 Kč bez DPH                 Cena 1582 Kč s DPH

Výrobek je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Lze jej doplnit i přídavným senzorem s rozpínacím nebo spínacím kontaktem na výstupu. Detekuje takémanipulaci s předokenní roletou, vybavenou rohatkovým snímačem pohybu rolety.

979 Kč bez DPH                 Cena 1185 Kč s DPH

Výrobek je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Lze jej doplnit i přídavným senzorem s rozpínacím nebo spínacím kontaktem na výstupu. Detekuje takémanipulaci s předokenní roletou, vybavenou rohatkovým snímačem pohybu rolety.

Signál od rohatky je filtrován tak, aby byly potlačeny malé pohyby rolety při náporech větru. Detektor komunikuje bezdrátově protokolem Oasis a je napájen z baterie.

972 Kč bez DPH                 Cena 1176 Kč s DPH

RB-231DIN je relé 12V/230V schopné spínat zátěž 16A trvale a až 30A špičkově do 3s. Má jeden přepínací kontakt, signalizaci stavu a je určeno pro instalaci na DIN lištu.

236 Kč bez DPH                 Cena 286 Kč s DPH

RB-232 je dvojité relé 12V/230V schponé spínat zátěž 16A trvale a až 30A špičkově do 3s. Má dva přepínací kontakty a signalizaci stavu. Díky elegantnímu designu je možné ho umístit vedle GD-06, či ústředny.

300 Kč bez DPH                 Cena 363 Kč s DPH

Klíčenkou RC-11 lze systém zajistit, odjistit nebo vyvolat tichý tísňový poplach.

360 Kč bez DPH                 Cena 435 Kč s DPH

Klíčenkou RC-11 lze systém zajistit, odjistit nebo vyvolat tichý tísňový poplach.

Pracovní frekvence 433 MHz (pro CA-320, CL-305, CL-306 a domovní systémy komunikující na 433 MHz)

372 Kč bez DPH                 Cena 450 Kč s DPH

Klíčenkou RC-11A lze systém zajistit, odjistit nebo vyvolat tichý tísňový poplach. Provedení imitace dřeva

Pracovní frekvence 433 MHz (pro CA-320, CL-305, CL-306 a domovní systémy komunikující na 433 MHz)

Tento výrobek je téměř identický s výrobkem RC-11. Rozdíl je pouze ve vzhledu.

372 Kč bez DPH                 Cena 450 Kč s DPH

Klíčenkou RC-11A lze systém zajistit, odjistit nebo vyvolat tichý tísňový poplach. Provedení bílý plast

360 Kč bez DPH                 Cena 435 Kč s DPH

Klíčenkou RC-11A lze systém zajistit, odjistit nebo vyvolat tichý tísňový poplach. Provedení bílý plast

Pracovní frekvence 433 MHz (pro CA-320, CL-305, CL-306 a domovní systémy komunikující na 433 MHz)

Tento výrobek je téměř identický s výrobkem RC-11. Rozdíl je pouze ve vzhledu.

372 Kč bez DPH                 Cena 450 Kč s DPH

Výrobek slouží k ovládání bezdrátových zabezpečovacích systémů řady JA-60, 63 a 65. Je použitelný i s přijímači typu UC-216, 222, 260 a 280. Zařízení má dva aktivační vstupy (A, B) pro vyslání ovládacích instrukcí.

900 Kč bez DPH                 Cena 1089 Kč s DPH

Výrobek slouží k ovládání bezdrátových zabezpečovacích systémů řady JA-60, 63 a 65. Je použitelný i s přijímači typu UC-216, 222, 260 a 280. Zařízení má dva aktivační vstupy (A, B) pro vyslání ovládacích instrukcí.

893 Kč bez DPH                 Cena 1080 Kč s DPH

Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém Oasis, vyvolat tísňový poplach nebo ovládat spotřebiče. Svým provedením je dobře chráněn proti stříkající vodě.

494 Kč bez DPH                 Cena 598 Kč s DPH

Tento modul se instaluje do auta a zablikáním světel nebo zahoukáním umožňuje ovládat různá zařízení (garážová vrata, světla, ...). Lze též použít pro přenos poplachového signálu z autoalarmu. Napájí se 12V z auta.

579 Kč bez DPH                 Cena 701 Kč s DPH

Tento modul se instaluje do auta a zablikáním světel nebo zahoukáním umožňuje ovládat různá zařízení (garážová vrata, světla, ...). Lze též použít pro přenos poplachového signálu z autoalarmu. Napájí se 12V z auta.

575 Kč bez DPH                 Cena 696 Kč s DPH

Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach a ovládat spotřebiče. Výhodou je možnost ovládání výrobků OASiS i výrobků v pásmu 433 MHz. Nastavení párů tlačítek na 868 MHz nebo 433 MHz je konfigurovatelné.

424 Kč bez DPH                 Cena 513 Kč s DPH

Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach a ovládat spotřebiče. Výhodou je možnost ovládání výrobků OASiS i výrobků v pásmu 433 MHz. Nastavení párů tlačítek na 868 MHz nebo 433 MHz je konfigurovatelné.

421 Kč bez DPH                 Cena 509 Kč s DPH

Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach a ovládat spotřebiče. Výhodou je možnost ovládání výrobků OASiS i výrobků v pásmu 433 MHz. Nastavení párů tlačítek na 868 MHz nebo 433 MHz je konfigurovatelné.

424 Kč bez DPH                 Cena 513 Kč s DPH

Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach a ovládat spotřebiče. Výhodou je možnost ovládání výrobků OASiS i výrobků v pásmu 433 MHz. Nastavení párů tlačítek na 868 MHz nebo 433 MHz je konfigurovatelné.

421 Kč bez DPH                 Cena 509 Kč s DPH

Umožňuje na dálku aktivovat tísňový poplach, případně ovládat spotřebiče. Je určeno zejména pro přivolání pomoci - jako osobní tísňové tlačítko.

600 Kč bez DPH                 Cena 726 Kč s DPH

Umožňuje na dálku aktivovat tísňový poplach, případně ovládat spotřebiče. Je určeno zejména pro přivolání pomoci - jako osobní tísňové tlačítko.

595 Kč bez DPH                 Cena 720 Kč s DPH

Umožňuje vyhlásit tísňový poplach nebo ovládat ústřednu, bezdrátový zvonek a spotřebiče v domě. Funkce tlačítka jsou nastavitelné. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku).

584 Kč bez DPH                 Cena 707 Kč s DPH

Umožňuje vyhlásit tísňový poplach nebo ovládat ústřednu, bezdrátový zvonek a spotřebiče v domě. Funkce tlačítka jsou nastavitelné. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku).

Umožňuje vyvolat tísňový poplach, ovládat na dálku spotřebiče, dveřní zvonek nebo zabezpečovací systém. Tlačítko komunikuje bezdrátovým protokolem Oasis a je napájeno z baterie.

580 Kč bez DPH                 Cena 702 Kč s DPH

Se sirénou JA-80L funguje jako bezdrátový zvonek. Lze použít i jako tísňové tlačítko ústředny nebo jako ovladač relé v modulech UC-82 a AC-82. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů a sirény JA-80L.

484 Kč bez DPH                 Cena 586 Kč s DPH

Se sirénou JA-80L funguje jako bezdrátový zvonek. Lze použít i jako tísňové tlačítko ústředny nebo jako ovladač relé v modulech UC-82 a AC-82. Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů a sirény JA-80L.

Umožňuje na dálku aktivovat bezdrátový zvonek, vyvolat tísňový poplach nebo ovládat spotřebiče. Tlačítko komunikuje bezdrátovým protokolem OASiS a je napájeno z baterie.

481 Kč bez DPH                 Cena 582 Kč s DPH

Termostat slouží k nastavení a měření teploty. Teplota se nastavuje otočným kolečkem. Proti nežádoucí manipulaci lze ovládání zamknout. Kromě udržování nastavené teploty umí termostat chránit proti mrazu.

764 Kč bez DPH                 Cena 925 Kč s DPH

TP-83 je programovatelný pokojový termostat s týdenním topným programem. Slouží ke komfortní a přitom úsporné regulaci teploty v objektech.

912 Kč bez DPH                 Cena 1104 Kč s DPH

TP-83IR je programovatelný pokojový termostat pro podlahové vytápění s týdenním topným programem. Termostat je vybaven IR teplotním senzorem, který umožňuje bezdrátově měřit teplotu podlahy

1289 Kč bez DPH                 Cena 1560 Kč s DPH

Sběrnicový termostat TP-89 slouží k nastavení a měření teploty. Nastavuje se otočným kolečkem. Proti nežádoucí manipulaci lze ovládání zamknout. Kromě udržování nastavené teploty umí termostat chránit proti mrazu.

764 Kč bez DPH                 Cena 925 Kč s DPH

UC-216 je modul tříkanálového přijímače kódovaného signálu. Stav dvou výstupních relé a výstupního tranzistoru je indikován na předním panelu. Napájení 12 V ss.

783 Kč bez DPH                 Cena 948 Kč s DPH

UC-216 je modul tříkanálového přijímače kódovaného signálu. Stav dvou výstupních relé a výstupního tranzistoru je indikován na předním panelu. Napájení 12 V ss.

803 Kč bez DPH                 Cena 972 Kč s DPH

systém JA-6x PROFI/MAESTRO

UC-242 je 6 kanálový přijímač signálů z bezdr. termostatů řady TP nebo snímačů řady JA-60. Poskytuje 6 spínacích výstupů, které mohou sloužit pro ovládání různých výstupních zařízení.

1795 Kč bez DPH                 Cena 2172 Kč s DPH

Zařízení UC-280 je určeno pro příjem informací z bezdrátových snímačů řady JA-60 a dálkových ovládačů řady RC Jablotron. Hodí se zejména k rozšíření klasického zabezpečovacího systému o bezdrátové periferie.

2600 Kč bez DPH                 Cena 3146 Kč s DPH

Přijímač má 2 relé, která je možné nezávisle bezdrátově ovládat. Napájí se 12V. Do každého relé lze samostatně přiřazovat RC ovládače, PG výstupy ústředny, bezdrátové detektory a zvonkové tlačítko klávesnice JA-80H

931 Kč bez DPH                 Cena 1127 Kč s DPH
98 Kč bez DPH                 Cena 119 Kč s DPH
516 Kč bez DPH                 Cena 624 Kč s DPH
575 Kč bez DPH                 Cena 696 Kč s DPH
1478 Kč bez DPH                 Cena 1788 Kč s DPH
734 Kč bez DPH                 Cena 888 Kč s DPH
664 Kč bez DPH                 Cena 804 Kč s DPH
<< předchozí    1 2 3     následující >>    [ 1...20 z 57 ]

Nevíte si rady ?
Raději by jste zadali objednávku telefonicky?
+420 605 160 627

Technická podpora
Technická podpora
+420 605 160 627
+420 556 801 430
info@propojto.cz